zavřít

Oznámení Star Trek: Elite Force 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Oficiální tiskovou zprávou dnes Activision oznámila vývoj druhého pokračování first-person střílečky Elite Force ze světa Star Trek Voyager.

O prvních náznacích, že se tak děje, jsme Vás podrobně informovali už o víkendu. Ve Star Trek: Elite Force 2 se opět stanete Alexandrem Munroem, šéfem elitní bezpečnostní jednotky Vesmírné Flotily. Tato jednotka nese trefné označení - Hazard Team. Přiděleni k renovované admirálské lodi Federace - U.S.S. Enterprise NCC 1701-E, se s důležitým posláním vydáte objevovat nové světy a nevyhnete se ani střetům se známými i neznámými civilizacemi.

Kromě procházky po prostorách vesmírné lodi, Vás čekají rovněž mise, při kterých se budete muset seznámit s mimozemským prostředím v celé jeho kráse, někdy Vás pohltí stísňující prázdnota vesmíru, anebo se stanete obětí smrtonosné bažiny atd.


Protože děj hry směřuje k Star Trek Next Generation, těšte se na setkání se všemi klasickými rasami jako jsou Klingoni, Borgové nebo Romulané. Pro zpestření bude hra zahrnovat také některé národy, s nimiž jste se doposud nesetkali. Ne všechny jsou samozřejmě mírumilovné a tak si budete muset zajistit svou bezpečnost pomocí 13 různých zbraní a další výbavy. I arsenál bude obsahovat mimo běžných "startrekovských" hračiček nějaké ty novinky.

Jak již bylo napsáno ve víkendové zprávě, Star Trek: Elite Force II vzniká pod rukama maníků z Ritual Entertainment a poběží na osvědčeném Quake 3 Team Arena enginu. Přesné datum vydání není známo, ale dojde k tomu někdy začátkem příštího roku. Alespoň Vám dnes přinášíme první dva screenshoty, z nichž moc změn oproti prvnímu dílu této hry nezjistíte.
zdroj: TiscaliGames.de& PR

jd&korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.