zavřít

Oznámení Splinter Cell: Pandora Tomorrow

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Ubisoft dnes potvrdila, že již započaly práce na novém pokračování velice oblíbené a úspěšné akce Splinter Cell.

Hra dostala podtitul Pandora Tomorrow a měla by být hotova do prvního čtvrtletí příštího roku. Těšit se na ni pochopitelně mohou majitelé všech platforem včetně PC.

Se Splinter Cell: Pandora Tomorrow by se měla vrátit většina z toho, co z prvního dílu udělalo bestseller. Titul se bude moci pochlubit dalšími akčními scénami, filmovou atmosférou, a představí svým příznivcům i nové, ještě realističtější prostředí. Pandora Tomorrow bude zároveň první špionážní akční hrou, která bude obsahovat multiplayerové online mise umožňující hrát v několika lidech současně. Žádné další podrobnosti k dispozici zatím nemáme. Jakmile se nějaké objeví, dáme vám samozřejmě vědět.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.