zavřít

Oznámení snowboardování Stoked.

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vítejte ve světě profesionálního sportu, panenské krajiny a výskoků z helikoptéry.. + OBRÁZKY, TRAILER

Pokud by se vám v nadcházející sezóně nechtělo čekat na únorový Shaun White Snowboarding, již v listopadu se na konzoli Xbox360 přiřítí čerstvě odhalené dílko s názvem Stoked. To vzniká ve spoluprácí s renomovaným studiem snowboarďáckých snímků Absinthe Films a spíš než nadšenou jízdu amaterských skejťáků vám proto přiblíží svět opravdových profíků. Ostatně, vždyť tu nebudou chybět jména jako Travis Rice, Nicolas Mueller, Wolle Nyvelt nebo Bjorn Leines, nemluvě o třicítce dalších sponzorů.


V herním světě o rozloze zhruba 45 čtverečních mil navíc budete mít naprostou volnost a hra vám dovolí si zkoušet parádičky, kdekoliv se vám zlíbí. čímž se samozřejmě myslí především volná panenská krajina, čili žádné upravené sjezdovky nebo simulovaná lyžařská letoviska. A pokud byste se někam nemohli dostat, třeba na některý ze slibovaných pěti slavných hor, bude tu dokonce možnost se nechat vysadit helikoptérou. Na nepřístupných místech vás nicméně snáze zaskočí věčně proměnlivé počasí v čele se sněžnými bouřemi.


Stoked trailer

Autoři ujišťují, že hratelnost bude spočívat v nalezení vlastního stylu jízdy a jeho ovládnutí, nikoliv bezhlavém mačkání jednoho čudlíku po druhém. Chybět nebude ani síťová hra s možností se kdykoliv přidat nebo zase odpojit, a několika druhy módů, od kooperativního po soupeřivý. A protože v pozadí hry stojí již zmíněná filmová společnost, budete si také moci stříhat vlastní filmečky a pořizovat snímky, které vám snowboarďácké časopisy ve hře s trochou štěstí dají na obálku. Už se těšíte?

Stoked vyjde v listopadu pro Xbox360.
zdroj: Dailygame & IGN

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.