zavřít

Oznámení Scratch The Ultimate DJ

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Staňte se klubovou legendou v hudební hře s hiphopovým repertoárem a celshadovanou grafikou.

Nevšední, ale zároveň také trochu prostořeké oznámení k dnešnímu ráno pochází z dílen vývojářů 7 Studios, kteří se pokusí proslavit skrz rostoucí prodeje hudebních her svým Scratch: The Ultimate DJ. Narozdíl třeba od nedávno odhaleného DJ Hero hra využije vlastní virtuální scratchovací desky od Numarku, i zde však podobně bude třeba zároveň udržovat tempo neustálým přehráváním samplu (jedno tlačítko) a zároveň scratchovat (druhé).


Na hře navíc spolupracuje světoznámý rapový producent Quincy Jones III, který má dohlédnout na to, že se autoři vyvarují případných faux pas. Vzhledem k náznakům o tom, jak se "z garážového DJ stanete klubovou hvězdou", lze ostatně čekat i příběhovou linku a kariérní postup vašeho hráče. Jeho podobu vám hra dovolí vybrat z početného zástupu tváří a modelů. Plusem nakonec může být i stylizovaná celshadovaná grafika, která k městskému prostředí dokonale sedne. A konečně je dopředu zajištěn i dostatek slavných hitů a hitparádových trháků (tedy alespoň v rámci hip-hopu).

Scratch: The Ultimate DJ vyjde na jaře 2009 pro Xbox360 a PS3.
zdroj: Dailygame

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.