zavřít

Oznámení RPG Sovereign Symphony

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Retro-futuristická hra sázející na podporu fyzikálního čipu od AGEIA.

zdroj: Archiv

zdroj: Archiv Až začátkem roku 2008 má vyjít právě dnes oznámený, resp. spíše odhalený, projekt s názvem Sovereign Symphony. Ono totiž nešlo ani tak o oznámení nové hry jako spíš toho, že je vyvíjena s podporou technologie procesorů AGEIA PhysX. Tiskovou zprávu vypustila společnost AGEIA Technologies Inc. Nicméně nás teď právě zajímá hlavně ona hra, a tak jsme se mezi - pro tiskovky typickým - opěvováním možností a schopností čipu dozvěděli, že vývojem Sovereign Symphony se zabývá tým Céidot Game Studios, a že jde o retro-futuristickou RPG.

zdroj: Archiv Minulých šest let tvůrci věnovali pouze samotnému příběhu. Mnoho toho o něm ale neprozradili. Jen to, že je fiktivní, nápaditý a bohatý. Jelikož má navíc údajně hodně co do činění s fyzikou (jako vědou), až fantastickou symetrií, kvantovou fyzikou, matematikou i různými exaktními teoriemi, zdá se být volba AGEIA PhysX nasnadě. Tisková zpráva dále uvádí, že se vším v prostředí herního světa by měla být možná interakce. Dojde snad prý i na masivní dobyvačné války, při nichž přijdou ke slovu retro-futuristické obléhací zbraně. K nahlédnutí je mimochodem technology demo.

zdroj: BluesNews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.