zavřít

Oznámení Ride to Hell

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Easy Rider míří na obrazovky aneb sex, drogy a rock'n'roll na motorkách.

Pomalu, ale jistě se do kultury počítačových her začínají dostávat i poměrně okrajové záležitosti z moderní historie, které tématicky stěží vydají na divácky úspěšný hollywoodský film. Takový je i případ čerstvě ohlášeného dílka Ride to Hell od Deep Silver, zaměřeného na motorkářskou kulturu 60. let předchozího století. A tedy všechno, co s ní souviselo: drogy, sex, rock'n'roll a v neposlední řadě také hnutí hippies.

Pokud teď bádáte nad tím, jak lze něčeho podobného využít v počítačové hře, interní vývojářské studio vydavatele Deep Silver to má vymyšlené. Na jakési metafyzicky konceptuální úrovni si vypůjčí z legendárního Easy Ridera, protože ve hře budete mít úplnou volnost do co do směru, kterým svojí motorku nasměrujete. Čekat na vás bude celý americký západ a jeho putuky, motoresty, tvrdý alkohol a desítky různých gangů a jejich vzájemných rivalit. Na vzniku dílka se ostatně prý budou externě podílet firmy Eutechnyx nebo Perspective Studios.

Ride to Hell vyjde pro PC, PS3 a Xbox360 v půlce příštího roku - více již brzy na homepage.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.