zavřít

Oznámení Raven Squad, mixu FPS a RTS

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dvě skupinky vojáků bojují o přežití v amazonské džungli. Je libo asistovat z výšky nebo z pohledu vlastních očí?

Autoři ze Southpeak (Two Worlds, Imperium Romanum) dostali chuť zkusit narychlo upéct nějakou střílečku a na podzim proto vyrukují s Raven Squad: Operation Hidden Danger, kterou sami označují za mix FPS s real-time strategiemi. Zhostíte se v ní role dvou skupin žoldáků, které se ocitly na nepřátelském území v amazonské džungli.

Hra od vás bude vyžadovat taktické plánování i dostatek brutální střelby na přežití, přičemž skupiny se budou zestávat z osmi členů. Každý z nich dovede něco, co ti jiní umět nebudou, ať už to bude střelba z určitého typu zbraně nebo jiné schopnosti, jichž budete muset během hraní moudře využít. Za již zmiňovaný mix žánrů je pak titul označován proto, že kdykoliv budete moci libovolně přepínat mezi FPS a RTS pohledy. Podobných pokusů již tu bylo několik, z dávné historie se mi vybaví např. The Gladiators, jimž hra bohužel bude konkurovat asi i po grafické stránce.


Raven Squad: Operation Hidden Danger vyjde na podzim pro PC a Xbox360 nejspíš za nějakou budgetovou cenu.
zdroj: Shacknews & Joystiq

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.