zavřít

Oznámení ProStroke Golf World Tour

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos osvědčený koncept golfového simulátoru přenese i na konzole.

Sérii golfových simulátorů ProStroke až do dneška znali jen majitelé osobních počítačů. Vývojáři z Gusto Games nicméně čerstvě oznámili, že příští díl ProStroke Golf: World Tour poprvé zamíří také na konzole. Prý na tom tvrdě pracovali několik let a výsledný kód hry má nabízet identický zážitek jako na PC.


Nový ročník hry nabídne řadu licencovaných trávníků a pět různých hracích modů včetně Challenge, kde si to rozdáte s profíkem s možností výběru několika obtížnostních úrovní. Slíben je také autentický fyzikální model, chování míčku a nápřahy. Konzolové verze pak obsáhnou také osvědčený interface ProStroke View a mechanismus nápřahu hole ProStroke Swing.

ProStroke Golf: World Tour vyjde u O-Games na podzim pro PC, Xbox 360 a PlayStation 3.
zdroj: WP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.