zavřít

Oznámení Project Powder

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Píše se rok 2146, ledovce na matičce Zemi dávno roztály.. snowboarduje se v jiné galaxii, a dokonce se to neobejde bez zabíjení monster.

Píše se rok 2146, ledovce na matičce Zemi dávno roztály a zimní sporty jako snowboarding zapadly hluboko do dějin. Tedy do té doby, než se pomocí divokých hrátek s deformací časoprostoru lidstvu podařilo vycestovat do vzdálených částí galaxie, které s sebou přinesly také vstup na zasněžené planety.
A sem míří také trojice nadšených snowboarďáků Maxe, Beth a Rosse.. připadá vám to moc okaté? Možná, ale na snowboarďácké závody je zrovna vhodná doba, a zvlášť při nadcházejících měsících tropických veder a ledových drinků to může být právě to, co hledáte.


Alespoň v to doufají vývojáři onlinovky Project Powder, která vedle obyčejného závodění na zasněžených vrcholcích díky svému zasazení nabídne i občasné střety s mimozemskými monstry.

Project Powder pro PC se momentálně nachází ve fázi uzavřené bety a bude vydán letos v srpnu - více na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.