zavřít

Oznámení přídavku pro RTS The Gladiators

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je to zhruba necelý měsíc, co Arxel Tribe dali do oběhu svůj akčně-strategický projekt s názvem The Gladiators a nyní se nechali slyšet, že pro něj chystají první přídavek (nebo možná spíš patch), který prý bude k dispozici už 15.listopadu.

Tento rozšiřující balíček by měl obsahovat 17 nových map pro multiplayer (celkem tedy budete mít na výběr z 25 map a 40 různých módů), pár nových drobností, a také by měl opravit některé maličké nedostatky, jimiž hra oplývala (např. pravopisné chyby - detaily).

V současnosti jsou Gladiators v prodeji pouze ve Francii, ale během příštího týdne by se měli roztrousit i do dalších evropských států, zatímco do USA se dostanou až příští rok. U nás hru vydá Top Distributor v češtině během prosince a zatím nebylo oznámeno, jestli v krabici najdeme i výše zmiňovaný přídavek. Více se o The Gladiators: Galactic Circus Games dočtete v prvních dojmech, plnohodnotnou recenzi (včetně postřehů z multiplayeru) přineseme přibližně za týden.

zdroj: GamersHell

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.