zavřít

Oznámení Penumbra Requiem

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Série hororových akčních adventur se znovu rozroste, tentokrát jen přes digitální distribuci.

Patříte-li mezi příznivce hororových adventur a letošní plnohodnotnou Penumbra: Black Plague (8/10, recenze) již máte dohranou, máme dobré zprávy: vývojáři z Frictional totiž hodlají svou sérii rozšířit o čerstvě oznámenou Penumbra: Requiem. Z tiskovky není zcela jasné, zda půjde jen o rozšiřující přídavek (čemuž napovídá absence krabicové verze) nebo o plnohodnotnou trojku, kterou nezávislé studio dopředu avizovalo a k níž se ostatně hodí i vybraný podtitul.

Ať tak či onak, potřetí se zhostíte role hrdiny Philipa a vydáte se s ním na další tajemné putování. Tentokrát se bude hra točit okolo pátrání po původu inuitského viru Tuurngait, o němž v druhém díle mluvil Swanson. Očekávejte návrat spousty postav, které vám budou chtít s náročným úkolem pomoci, ne všem přesto bude radno věřit. Po stánce hororové má být Requiem zase o krůček dál, až si prý často nebudete jisti, co z dění na obrazovce je skutečné a co se odehrává jen v Philipově hlavě.

Penumbra: Requiem vyjde v červnu jen digitální distribucí a bude ke stažení z webu Gamersgate - více o předchozích dílech v našem zpravodajství.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.