zavřít

Oznámení Panzerkrieg, nástupce Blitzkriegu

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečná RTS se vrací na frontu druhé světové s hraním za slavného maršála Žukova.

Z dlouholeté série druhoválečných strategií Blitzkrieg se vypracovala slušná značka, z níž hodlá odkazem v podtitulu těžit i čerstvě oznámený Panzerkrieg: Burning Horizon II. Zasazením zůstane věrný svému předchůdci a podobně nabídne i trojici kampaní za nacistické Německo, Sovětský svaz i Spojence.

Celkem se můžete těšit na čtyřiatřicet bojiští autenticky zpracovaných dle historických map, dále přes tři sta padesát jednotek včetně možnosti ovládat proslulé velitele jako von Mansteina nebo maršála Žukova. Autoři se chtějí zaměřit především na to, co se nelíbilo hráčům původního Blitzkriegu: hodlají proto napravit nedostatek mobilních protiletadlových hnízd i zvláštních zbraní, přidat plamenomety a další.


Zlepšení se dočká také obranné taktizování proti nepřátelským vojskům, kdy budete moci poprvé využít kamuflážních sítí na tanky nebo pěchotu schovat do protiletadlových krytů při bombardování. Z lokací přibude nejvíc map na jihu Polska, v baltských provinciích, na Ukrajině i jihu Ruska. Hudební doprovod obstará skladatel Roland Emmerich, autor soundtracků k filmům Den nezávislosti či Den poté.

Panzerkrieg: Burning Horizon II vyjde v říjnu pro PC - více na homepage.
zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.