Oznámení OutRun Online Arcade
zdroj: tisková zpráva

Oznámení OutRun Online Arcade

19. 12. 2008 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Předělávka klasické arkády osloví závodníky na Xbox Live a PlayStation Network.

Klasická automatová arkáda OutRun se začátkem příštího roku objeví na konzolích X360 a PS3. Ovšem pouze ve formě menší hry ke stažení skrze Xbox Live, resp. PlayStation Network, předělané do grafiky ve vysokém rozlišení. Úkolu se zhostili v britském studiu Sumo Digital, kde s touhle sérií mají koneckonců bohaté zkušenosti. A v případě zde anoncovaného OutRun Online Arcade nabídnou 15 tratí, ve kterých se ocitnete v různých destinacích USA, jako jsou pověstné ulice San Francisca či slunné pobřeží Kalifornie.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Čeká na vás spousta mil divoké jízdy v jednom z deseti Ferrari, k čemuž má vyhrávat nářezový soundtrack. Jak už název napovídá, tvůrci se orientovali především na online závodění a to pro šest hráčů naráz, co si budou moci otestovat své schopnosti v režimech OutRun, Heart Attack a Time Attack. Samozřejmostí pak jsou achievementy (X360 verze), resp. trofeje (PS3), žebříčky nejlepších a podpora hlasové komunikace, aby vás soupeři při hodně divokém smykování mohli slyšet z plných plic nadávat.

Sluší se v tomto kontextu dále připomenout, že v Sumo Digital s předchozími díly u recenzentů vesměs uspěli, ať již jde o OutRun 2 z roku 2004 pro Xbox, či OutRun 2006: Coast 2 Coast pro Xbox, PS2, PSP a PC. A že podobně, co v minulosti, nabídne nový OutRun snadno přístupnou zábavu a nelineární tratě. Uvedené by spolu s online podporou mělo zaručit, že tady virtuální jezdci stráví o to více času.

zdroj: Archiv


OutRun Online Arcade trailer

Firmě Sega, vlastnící značku OutRun, se sice dvakrát nepovedla reinkarnace starých hitů jako Alien Syndrome či Golden Axe: Beast Rider, nicméně i s ohledem na zvolený distribuční kanál lze očekávat, že přijetí "nového" OutRunu herní veřejností bude o poznání přívětivější. Jakkoliv asi nakonec půjde o jakýsi destilát z celé série.
zdroj: GameSpot, PR, VE

mart

Nejnovější články