zavřít

Oznámení NBA Live 06

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dobrou zprávu přinášíme fanouškům basketbalové série NBA Live.

Společnost Electronic Arts totiž oznámila vývoj jejího dalšího pokračování - NBA Live 06, na které se mohou těšit všichni, kdo mají alespoň jednu z následujících platforem: Xbox, PS2, GC, PC a poprvé rovněž PSP. Vydání nové hry, na které pracuje kanadská pobočka EA, je naplánováno na letošní podzim. Jejím patronem by se měl tentokrát stát hvězdný Dwyane Wade.


NBA Live 06 staví na hloubce a autentičnosti celé série a samozřejmě slibuje celou řadu nejrůznějších vylepšení v oblasti hratelnosti i grafiky. Jak bývá her tohoto druhu zvykem, tisková zpráva hovoří o větší realističnosti. Virtuální basketbalisté by proto měli vypadat i hrát mnohem více jako jejich skutečné protějšky.
zdroj: GameInfoWire

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra GRID

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  2099 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.