zavřít

Oznámení Midnight Club 3: DUB Edition

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost RockStar Games dnes přišla s oznámením dalšího pokračování známé závodní série Midnight Club, které dostalo název Midnight Club 3: DUB Edition.

zdroj: Archiv

Tisková zpráva sice nezmiňuje verzi pro PC, nýbrž pouze verze pro PS2 a Xbox, ale dá se předpokládat, že stejně jako předchozí díl (recenze), tak i tento pro PC nakonec přeci jen vyjde. Vydání hry je naplánováno ještě na letošní Vánoce.

RockStar Games rovněž oznámili partnerství s DUB, americkým magazínem pro milovníky automobilismu. Proto také ten podtitul - DUB Edition. Ve spolupráci s magazínem DUB by měla Midnight Club 3 předvést hráčům ty nejnovější horké novinky v automobilovém průmyslu a trendy v uživatelských úpravách vozů.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.