zavřít

Oznámení Lock On a první screenshoty

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

SSI (Strategic Simulations Inc.) oznámili, že se stejně jako v případě hry Flanker v2.0 spojili s firmou The Fighter Collection při vývoji leteckého simulátoru Lock On (původně známý jako Flanker: Attack).

Lock On vám umožní létat v různých Amerických a Ruských letadlech (zatím je známo, že budou obsaženy F-15C Eagle, A-10 Warthog, Su-27 Flanker, MiG-29 Fulcrum, MiG-29k, Su-25 Frogfoot, Su-33 Flanker a Su-39) nad neuvěřitelně propracovaným prostředím. Na své si ve hře přijdou jak nováčci, tak i ostřílení letečtí veteráni, neboť Lock On půjde nastavovat velice variabilně.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.