Oznámení letadélek Heroes over Europe
zdroj: tisková zpráva

Oznámení letadélek Heroes over Europe

18. 12. 2007 23:23 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Nejlepší hra svého žánru se přesune z Pacifiku nad evropská bojiště. Vzdáte i vy poctu bojovým pilotům z 2.světové války?

Letadélka Heroes over Europe, pokračování velmi slušně přijatých a dosud v některých ohledech nepřekonaných Heroes of the Pacific (recenze, 73%) budou "oblečena" v novém enginu a zatáhnou vás do klíčových leteckých bitev druhé světové války. To vše očima tří zkušených spojeneckých pilotů. V praxi to znamená boje vlekoucí se mezi lety 1940 (okupace Francie Německem, bitva o Británii) až 1945, kdy proběhly poslední nálety na Berlín. Japonsko-amerického konfliktu si hra tentokrát s největší pravděpodobností všímat nebude.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva

Prozatím nejsou k dispozici žádné screeny ani detaily, takže budete muset vzít zavděk víceméně neurčitými prohlášeními o "unikátních herních módech" a "netradičně komplexní online hře v plně konkurenceschopné grafice". Podle názoru vydavatele z Red Mile bude hra dobrým základem pro podobné budoucí projekty, který posadí všechny virtuální piloty světa na zadek. Takto zaměřených lidí zřejmě nechodí po světě málo - předchůdce Heroes of the Pacific se na PC, PS2 a Xboxu dohromady prodalo přes 600 000 kopií, což je velký úspěch.

Heroes over Europe vyvíjí australští Transmission Games (dříve IR Gurus) a chystají se s nimi okupovat všechny velké platformy - PC, X360 i PS3 - na sklonku roku 2008 (PC verze s mírným zpožděním v 1. čtvrtletí 2009).
zdroj: WP

jester

Nejnovější články