zavřít

Oznámení Leisure Suit Larry Box Office Bust

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Záletník se vrátí do Hollywoodu, kde ho prázdninovou brigádou ve stylu filmu Prci, prci, prcičky pověří vývojáři Worms. + OBRÁZKY

Ten záletník Larry si prostě nedá pokoj a neodradily ho ani reakce na Magna Cum Laude (2004), nyní vnímané za šlápnutí vedle. V čerstvě oznámené third-person 3D adventuře Leisure Suit Larry: Box Office Bust, která nemá mít s předchůdcem nic společného (ani postavy ani Al Loweho), si vezme prázdninovou brigádu ve městě Tinseltown. Bude asistovat ve strýčkových filmových ateliérech a pokusí se odhalit špiona z konkurenčního studia, které jim vyhrožuje praním špinavého prádla na veřejnosti.

Půjde o dobrodružství skrz naskrz prolezlé lechtivým humorem a sexuálním podtextem typickým pro tuto herní sérii, o což se postará americký komik Allen Covert, který byl požádán o vybroušení scénáře a zbavení ho nudných stereotypů. Hlavní hrdina v něm samozřejmě neodolá vábení nádherných místních žen, které namluví hvězdné herečky Carmen Electra, Shannon Elizabeth, Artie Lange, Nikki Cox a Jane Lynch. Máme čekat atmosféru a dialogy ve stylu filmu Prci, prci, prcičky.


Věrna moderním trendům, nabídne hra rozlehlý otevřený svět (=Hollywood) k prozkoumávání, poskakování, ježdění, poflakování a řešení hádanek k úspěšnému plnění misí. Například tajné focení celebrit v šatnách, testování zaměněných mačet za skutečné na kaskadérovi nebo pomoc bývalé pornoherečce se sbíráním kousků jejího prádla po bujarém večírku. Na žádnou nahotu tu ale nenarazíte, neboť její přítomnost bývá podle tvůrců snahou o zamaskování slabé herní stránky (asi naráží na Lulu 3D?).

Jak lze spatřit na prvních obrázcích, zavítáte do kulis Divokého západu nebo na palubu lodi - to vše v novém animovaném stylu od vývojářů Worms z najaté společnosti Team 17. Ti přijdou také s nějakým novým systémem konverzací, prý úzce propojeným s hratelností. Speciálním bonusem pak má být uvnitř ukrytá režisérská mini-hra, která vám má dovolit vytvořit Larryho přesně podle vašeho gusta, nicméně mini-hry zde nebudou tím hlavním (rozdíl oproti minule).

Leisure Suit Larry: Box Office Bust chce být dosud nejzábavnější hrou z celé série a dopředu se ví, že - ač zaměřena na mainstreamové publikum - bude označena ratingem M (jen pro dospělé). Vyjde na podzim 2008 pro PC/PS3/X360 pod taktovkou Activision Blizzard.
zdroj: IGN, PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.