zavřít

Oznámení Laser Squad Nemesis

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedávno jsme vás informovali o zrušení vývoje neoficiálního pokračovaní série X-COM nazvaného Dreamland Chronicles: Freedom Ridge.

Díky tomu mají nyní v Mythos Games daleko více času na vývoj právě oznámené strategické hry Laser Squad Nemesis. Podle jednoho z autorů se bude jednat o E-Mail verzi klasické turn-based strategie Laser Squad, kterou jsem kdysi tak obdivoval a pařil na Amize (nebo to bylo už na ZX Spectru? Teď si nějak nemůžu vzpomenout :)). Hra vám nabídne nový, pro E-Mailovou komunikaci uzpůsobený, turn-based systém, možnost volby ze tří ras/frakcí (vesmírná marina, droidi a vetřelci), velké množství map a scénářů a navíc i ligový systém pro hráče ze všech koutů světa.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.