zavřít

Oznámení Jurassic Park: Project Genesis

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nějakou hru s tématikou Jurského parku jsme tu pěknou řádku let neměli, pokud mě paměť nešálí, zatím poslední vyšla někdy v roce 1996 a šlo o takovou ubohou akční střílečku v pohledu shora.

To již ale neplatí, neboť Universal Interactive dnes tiskovou zprávou oznámili novou počítačovou hru s názvem Jurassic Park: Project Genesis. Mělo by se jednat o budovatelskou strategii, která je samozřejmě inspirována třemi filmovými trháky jejich sesterské firmy Universal Studios a scénáristy Michaela Crichtona. Ve hře budete během dvanácti misí stavět svůj park s dinosaury a jinými pravěkými zvířaty, takže ve výsledku by mělo jít o mix Theme Park Inc. a Zoo Tycoon.

Vývojem hry byla pověřena australská firma Blue Tongue Software - pokud vám její jméno nic neříká, vězte, že se jedná o tvůrce starší strategie Starship Troopers. Hra Jurassic Park: Project Genesis by měla vyjít pro PC a Xbox ve čtvrtém kvartálu letošního roku, žádné obrázky zatím nejsou k dispozici. Zajímavé na tom všem je, že JP: PG přichází pouhých pět dnů po ohlášení velmi podobného datadisku Dinosaur Digs právě pro Zoo Tycoon od Microsoftu.
zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.