zavřít

Oznámení Hitman 3: Contracts, první video

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Eidos dnes vydala tiskovou zprávu oznamující návrat jednoho z nejznámějších nájemných vrahů v nové hře s názvem Hitman: Contracts.

Jde o třetí díl slavné akce, které se po světě prodaly miliony kopií. Hitman: Contracts je vyvíjena studiem Io Interactive a těšit se můžete na verze pro PS2, Xbox a PC. Vydání bychom se měli dočkat na jaře příštího roku.
Hitman: Contracts by měl osahovat ještě akčnější a napínavější mise než jeho předchůdci. Způsobů, jak dosáhnout co nejlepšího úderu bude o dost více, stejně jako střelných i jiných zbraní. Hra vám má navíc předvést nový grafický engine, který napomůže k ještě větším detailům a přivede do života nějaké nové lokace. Nějakých zdokonalení se prý dočkal také systém ovládání. Celkově by měl být titul přístupnější novým hráčům.

Hlavním hrdinou bude opět nejnemilosrdnější zabiják včech dob - Agent 47. Hra začíná v Paříži. Agent 47 je zraněný a vůbec se nachází ve velmi nepohodlné a nebezpečné situaci. Hitman: Contracts má prozkoumat temnou psychologii zabíjení ve jménu vlastního života a tvůrci slibují, že půjde o nejtemnější a nejnapínavější hru z celé série. Zahájen byl už i provoz oficiálních stránek projektu, odkud pochází dvouminutový renderovaný filmeček (4 MB WMV nebo 12 MB DivX).

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.