zavřít

Oznámení herní adaptace Saw

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Populární hororová série filmů Saw se dočká herního zpracování na Unreal Engine 3.

Fanoušky hororových filmů Saw jistě potěší, že tato dnes již čtyřdílná sága se dočká vlastní herní adaptace. Projekt připadl na starost Brash Entertainment neboli autorům Alvin and the Chipmunks či chystané herní verzi filmového Jumpera. Ti hru stylově oznámili na tiskové konferenci krátkým videem, v němž Jigsaw všem přítomným nejprve vysvětlil, že pracovat v herní branži je úplnou ztrátou času a že by se měli věnovat něčemu jinému. Dodali pak, že samotná hra vzniká pod dohledem filmařů a obsáhne z každého filmu něco: co do pojetí půjde o akční adventuru, postavenou na Unreal Engine 3.

Saw: The Videogame vyjde na podzim (v době premiéry pátého dílu filmu) nejspíš pro X360 a PS3, více již brzy na homepage. Do té doby si můžete zdarma zkrátit čas flashovkou Trapped, inspirovanou právě čtvrtým dílem Saw.

zdroj: homepage

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.