zavřít

Oznámení GTR Evolution

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mini datadisk pro RACE 07, které už samo bylo datadiskem. Ale tady se hraje na úplně jinou notu...

Když čtete dnešní ohlášení dalších závodů od SimBinu, neubráníte se pocitu, že tohle tady už bylo a hned několikrát. Člověk by nechtěl být v kůži marketingového pracovníka, který dostal za úkol takový herní obsah zpropagovat, ale přitom se nemá téměř čeho chytit, na čem by tiskovou zprávu postavil. Tedy kromě toho, že půjde o největší hru od těchto švédských vývojářů. Abyste rozuměli, GTR Evolution totiž bude existovat jako samostatná hra, zahrnující v sobě veškerý obsah z RACE 07 plus několik málo novinek. Vedle toho bude zároveň existovat i jako datadisk pro RACE 07 (paradoxně, to samo o sobě bylo jen takovým datadiskem pro RACE 06, které zase pokračovalo v GTR 2... - EA hadr, ti alespoň nemíchají obsah dvou sérií :)

Pomineme-li opakovaně vyzdvihovaný, věhlasný německý okruh Nürburgring Nordschleife ve dvou provedeních (moderní verze a GP layout), hlavním přínosem hry se stane přítomnost dvaadvaceti GT vozů ze tří různých tříd a několik bonusových. Konkrétně jsou jmenovány modely Corvette C6R, Aston Martin DBR9, Dodge Viper SRT/10 a Audi R8. Vedle toho se dočkáte automobilů WTCC Extreme, vytuněných konceptů vycházejících z FIA WTCC, s pohonem zadních kol a výkonem 600 koní.

To je z novinek vše, přátelé, neboť tady se hraje na úplně jinou notu - že to celkově (tzn. společně s náplní původního RACE 07) dělá 49 unikátních vozů ve 12 třídách (přes 500 variací) a 19 tratí ve 40 provedeních. O vylepšené grafice si soudě dle prvního obrázku můžete nechat jen zdát. GTR Evolution vyjde ve 3. čtvrtletí 2008 pod Atari (Evropa) a Viva Media (USA), samozřejmě za plnou cenu.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.