Oznámení GTR Evolution
zdroj: tisková zpráva

Oznámení GTR Evolution

3. 4. 2008 17:17 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Mini datadisk pro RACE 07, které už samo bylo datadiskem. Ale tady se hraje na úplně jinou notu...

Obrázek zdroj: tisková zpráva Když čtete dnešní ohlášení dalších závodů od SimBinu, neubráníte se pocitu, že tohle tady už bylo a hned několikrát. Člověk by nechtěl být v kůži marketingového pracovníka, který dostal za úkol takový herní obsah zpropagovat, ale přitom se nemá téměř čeho chytit, na čem by tiskovou zprávu postavil. Tedy kromě toho, že půjde o největší hru od těchto švédských vývojářů. Abyste rozuměli, GTR Evolution totiž bude existovat jako samostatná hra, zahrnující v sobě veškerý obsah z RACE 07 plus několik málo novinek. Vedle toho bude zároveň existovat i jako datadisk pro RACE 07 (paradoxně, to samo o sobě bylo jen takovým datadiskem pro RACE 06, které zase pokračovalo v GTR 2... - EA hadr, ti alespoň nemíchají obsah dvou sérií :)

Pomineme-li opakovaně vyzdvihovaný, věhlasný německý okruh Nürburgring Nordschleife ve dvou provedeních (moderní verze a GP layout), hlavním přínosem hry se stane přítomnost dvaadvaceti GT vozů ze tří různých tříd a několik bonusových. Konkrétně jsou jmenovány modely Corvette C6R, Aston Martin DBR9, Dodge Viper SRT/10 a Audi R8. Vedle toho se dočkáte automobilů WTCC Extreme, vytuněných konceptů vycházejících z FIA WTCC, s pohonem zadních kol a výkonem 600 koní.

To je z novinek vše, přátelé, neboť tady se hraje na úplně jinou notu - že to celkově (tzn. společně s náplní původního RACE 07) dělá 49 unikátních vozů ve 12 třídách (přes 500 variací) a 19 tratí ve 40 provedeních. O vylepšené grafice si soudě dle prvního obrázku můžete nechat jen zdát. GTR Evolution vyjde ve 3. čtvrtletí 2008 pod Atari (Evropa) a Viva Media (USA), samozřejmě za plnou cenu.

zdroj: PR

jd

Nejnovější články