zavřít

Oznámení Grand Prix Simulatoru

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Italská vydavatelská společnost Lago, známá především pro své addony k leteckým simulátorům, včera oznámila vývoj nového PC projektu - Grand Prix Simulator.

Tento titul, vyvíjený studiem Alassoft a italským týmem Milestone (Screamer Saga, Superbikes, Racing Evoluzione), je věnován zejména velkým závodů fanouškům Formule 1.


nové obrázkykompletní galerie

Hra bude obsahovat kompletní šampionát ve Formuli 1 a navíc se můžete těšit i na editační nástroje, které vám umožní navrhnout si své vlastní vozidlo a dokonce i trať. Vývojáři si rovněž najali profesionálního testovacího jezdce, aby vyzkoušel, zda se vozy ve hře chovají alespoň přibližně tak, jako je tomu ve skutečnosti. Zajezdit si budete moci jak v konkurenci počítačových oponentů, tak svých přátel on-line. Gran Prix Simulator by měl být k dostání na podzim tohoto roku.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.