zavřít

Oznámení Global Operations

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Barkling Dog a Crave oznámili vývoj týmové akční first-person střílečky Global Operations (krátce Global Ops).

Tato hra by měla být postavena na stejných základech jako např. Counterstrike (Barkling Dog se mimochodem podíleli na vývoji jedné z jeho verzí) nebo Team Fortress Classic. Váš tým se bude skládat z unikátních specialistů (velitel, sniper nebo např. demolition man :)), kteří se od sebe navzájem budou odlišovat v různých vlastnostech. Každý z nich bude moci používat všech 36 zbraní, ale pouze expert v dané oblasti s nimi dosáhne maximálních výsledků. Jak už to v podobných hrách bývá, budete zachraňovat rukojmí, převážet VIP, deaktivovat nálože nebo odklízet nepohodlné osoby. Celkem na vás čeká 16 rozmanitých a obsáhlých misí.
Pro grafický výstup bude použit modifikovaný (např. byl kompletně přepracovaný modul pro síťovou komunikaci) Lith-Tech engine od Monolithu. Zajímavě také zní možné použítí technologie Voice over IP, která by měla umožňovat hlasovou komunikaci členů týmu. Autoři myslí i na vývojáře modifikací, pro které bude určena speciální SDK.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.