zavřít

Oznámení gangsterky District Wars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Third-person akce ve stylu GTA jsou zkrátka v kurzu , zvlášť nabídnou-li síťovou hru se získáváním respektu.

Gangsterky jsou momentálně v kurzu a z toho se pokusí vytěžit i čerstvě oznámená third-person akce District Wars od vývojářů z Teyon. Hlavním hrdinou tu bude chlapík jménem Tyrus Jones, poslední přeživší z gangu Škorpionů, marně se snažícího pomstit svým odpůrcům. Nevěda přesně, koho má hledat, prý obrátí celé městečko New Valely naruby, jen aby dotyčné vrahy našel.


To možná samo o sobě nezní nijak extra přitažlivě, autoři však slibují víc než to. Dojde na střety s různými klany, policií, drogovými dealery i zrádci. Bojovat se přitom bude nejen na ulicích, ale též ve vězeních, podzemce apod. Těšit se můžete na třicítku zbraní i síťovou hru se získáváním respektu (inspirace GTA se zkrátka nezapře).

District Wars vyjdou koncem roku pro PC.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.