zavřít

Oznámení Game of Death

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Burns Entertainment Software oznámili vývoj nové hororové akční adventury Game of Death.

O hře zatím není známo příliš mnoho podrobností, snad jen to, že by vám měla umožnit setkání s největšími masovými vrahy 20.století. To, zní docela zajímavě, že? :)

You and your new lover are out in the streets of Berlin. Suddently a car is crashing into you. The emergency team in the ambulance finds you heart standin still. There is no time to loose. In the ICU you fight for life in "The Beyond" starts with electro-shocks. You'll meet infamous serial killers and mass murderers in "The Beyond". Jeffrey Dahmer (The Milwaukee cannibal) will rip off you flesh and pull out you intestines, Albert Fish (killed about 15 children) will tear your soul apart. Your body is falling to pieces. You have to gain new power to come back to life and reality. To hold you lover in your arms again. But how? It's your life.

Byli také uvolněny první screenshoty, na kterých si můžete prohlédnout představy autorů o Světě za hranicí.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.