zavřít

Oznámení Galactic Civilizations II Endless Universe

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nekonečný vesmír v podání vesmírné tahové strategie znamená nejen přidanou hodnotu, ale i zpětnou vazbu..

Vesmírná tahová strategie Galactic Civilizations 2 (87%, recenze) zřejmě ještě nemá odzvoněno a po datadiscích Dark Avatar a Twilight of the Arnor chystají vývojáři ze Stardocku třetí přídavek, který ponese název Endless Universe a ke spuštění nebude vyžadovat původní hru. Co víc, pokud jste dva výše jmenované datadisky přeskočili, jejich společný obsah naleznete coby součást balení Endless Universe. Ačkoliv koncepčně má tedy blíž k jakési gold edici, přesto slibuje vnést do hry něco novinek.

Ještě více se rozrůzní jednotlivé rasy, jejichž rozsah autoři nyní vymezují od superdiplomatických až po superzničující. Protože od vydání přídavku Dark Avatar se jednotlivé planety liší environmentálními podmínkami, budete se muset rozhodnout, zda investovat do rozvoje vědy a snažit se přizpůsobit, nebo neobydlitelné světy přenechat vhodněji stavěnému protivníkovi. A jak již bylo řečeno výše, v rámci vlastností Dark Avatar nebudou chybět ani nové scény, úkoly, rasy, předělaný špionážní systém a asteroidy, které půjde využít pro důlní těžbu.

Galactic Civlization II Endless Universe vyjde koncem srpna a v přepočtu bude stát zhruba 600,- Kč - více o hře a datadiscích v našem zpravodajství:

Galactic Civilizations 2 Twilight of Arnor info  [21.12.2007 16:16 - jd]
Galactic Civilizations 2: Twilight of the Arnor  [22.8.2007 15:27 - levis]
DEMA: Bus Driver, Galactic Civ. 2 Gold Edition, ad.  [24.3.2007 15:15 - korgull]
Galactic Civilizations 2: Dark Avatar hotov  [31.1.2007 22:22 - korgull]
Galactic Civilizations 2: Dark Avatar a AI  [14.12.2006 12:12 - korgull]

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.