zavřít

Oznámení Frontline Attack: War over Europe

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Počítačoví pařani, jejichž osudem se staly startegické hry, jistě zajásají, když jim nyní sdělíme, že na obzoru se rýsuje další takový titul s názvem Frontline Attack: War over Europe.

Oznámila to dnes německá pobočka společnosti Eidos. Dílo zpracovávají Reality Pump Studios (Earth 2140, Earth 2150, Heli Heroes, atd.), kteří za tímto účelem použili svůj Earth-3 engine umožňující téměž neomezeně se přibližovat a natáčet s kamerou tak, aby byl co nejlepší náhled na probíhající akci. A proč jsme se to dozvěděli právě od německé pobočky? No nejspíš právě proto, že němečtí fanouškové strategií budou mít před ostatním světem měsíční náskok, neboť pro ně bude titul vydán prostě o měsíc dříve. Jako datum vypuštění hry do obchodů je uveden srpen/září 2002.


další nové obrázky

Frontline Attack: War over Europe se zaměřuje na léta 1941 - 1944, tedy na období 2. světové války, kterou dostatečně detailně a realisticky vykresluje. Hráč si bude moci zahrát jak na straně Rudé armády, tak na straně Němců. Pro každou frakci jsou připraveny dvě kampaně po šesti misích. To je dohromady 24 misí. Hra obsahuje takticky orientovaný single-player, v němž budete operovat s nejrůznějšími vojenskými jednotkami, ozbrojenými vozidly a dalekonosnými zbraněmi; i multiplayer se skirmish módem, ve kterých se můžete pustit do klasické strategie s budováním staveb a získáváním zdrojů. Pro náročnější hráče je zde možnost volby obtížnosti ze tří stupňů.

Poznámka: Zdá se, že Frontline Attack je (nejen podle obrázků) víc než podobný již v minulosti oznámenému titulu World War II: Panzer Claws, jehož vývojem se měla zabývat taktéž společnost Reality Pump Studios. Vydavatelem však měl být Zuxxez Entertainment. Oficiální ohlášení změny názvu ani vydavatele však neproběhlo a tak se lze pouze domnívat, že Reality Pump nepracují na dvou stejných hrách, ale že jde o tentýž titul.
zdroj: Eidos.de

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.