zavřít

Oznámení FPS Code of Honor 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Francouzští legionáři se vrací, aby na ostrově uchránili výzkumné středisko s jadernými zbraněmi.

Po letmé zmínce v tiskové zpravě začátkem týdne dnes polští vývojáři z City Interactive uvolnili první screenshoty z budgetové FPS Code of Honor 2, z jejíhož prvního dílu jsme před rokem radost zrovna neměli. Doufat, že dvojka četné chyby napraví, je asi bláhovost, ale čas od času se nejspíš musí zkusit i nějaká horší střílečka (už jen proto, aby pak člověk docenil ty nejlepší v žánru).


Dvojka ponese podtitul Conspiracy Island podle guajanského ostrova l'Île Royale, kam žoldáci generála Mendozy provedou invazi s cílem přepadnout francouzské výzkumné středisko. O nic tak zásadního by nešlo, kdyby se na výzkumných pracovištích nepracovali přímo s jadernými bombami, a proto je do akce znovu povoláno legionářské komando s Claudem Bouletem v hlavní roli, aby nepřítele zneškodnilo co nejrychleji a jak tiše to jen půjde.

Code of Honor 2: Conspiracy Island vyjde pro PC koncem léta.
zdroj: WP

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.