zavřít

Oznámení Europa Universalis II

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Švédská firma Paradox oznámila, že vzhledem k úspěchu jejich strategie Europa Universalis započali práce na druhém díle pod očekávaným názvem Europa Universalis II.

Stejně jako první díl to bude historicky založená dobyvatelská strategie, ale bude mít podstatně větší záběr jak z hlediska časového (1419-1820), tak přítomných národů. Těch prý bude přes 100, což je desetkrát víc než v díle prvním, a chybět nebudou ani japonští Šogunové nebo Číňané. A když si navíc uvědomíte, že časové rozpětí hry je od dob husitských až po konec napoleonských válek, mají se příznivci podobných her opravdu na co těšit.


K dispozici už jsou i první dva obrázky a pokud si zvětšíte ten první, zjistíte, že jedno území tam patří jistému Leonovi:))

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.