zavřít

Oznámení EA SPORTS Cricket 07

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nový ročník virtuálního kriketu s licencovanými týmy od EA pro PS2 a PC.

Společnost Electronic Arts dnes oznámila, že letos v listopadu vypustí do celého světa EA SPORTS Cricket 07, virtuální kriket určený hardcorovým i běžným hráčům, které tento sport aspoň trochu zajímá. Hru Ea vyvíjí ve svém kanadském studiu ve Vancouveru, a to pro PS2 a PC. K dispozici je také nášup screenshotů.


EA SPORTS Cricket 07 bude vybavena plně licencovanými týmy, přirozenější perspektivou kamery a rovněž prý dechberoucím ovládacím systémem zvaným "Century Stick", díky němuž budete mít plně v moci takové věci jako postoj, sílu i směr úderu, apod. Součástí titulu by mělo být také nové "Quickplay" nastavení, kde si budete moci pohrát s nastavením rychlosti, náročnosti či jiných aspektů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.