zavřít

Oznámení Deadly Dozen: Pacific Theatre

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Infogrames dnes tiskovou zprávou oznámili, že připravují pokračování v listopadu vydané budgetové (nízkorozpočtové) taktické střílečky - Deadly Dozen.

Pracuje na něm opět společnost nFusion, která se doufejme poučila z nedostatků svého předchozího díla a v novém projektu s podtitulem Pacific Theatre předvede více svého umění.

Deadly Dozen: Pacific Theatre Vás během dvanácti misí vycházejících z klíčových bojů spojeneckých vojsk ve 2. světové válce zavede do oblasti Pacifiku a dá Vám k dispozici tucet nových vojáků. Při svém poslání se setkáte s nejrůznějšími nepřáteli na takových místech, jako jsou Rabul, New Guinea, Guadalcanal, Iwo Jima, Okinawa a sedmi dalších. Pro Vaši obranu i útok Vám budou poskytnuty také mnohé užitečné zbraně, včetně mačety, revolveru ráže 45, M1 Garand, Thompson MI, ostřelovací pušky M1903A, BAR, plamenometu či bazooky. Vaši protivníci budou rovněž vyzbrojeni - např. automatickou pistolí Nambu, Arisaka riflí, lehkým kulometem typu 99, samurajskými meči a dalšími zbraněmi.

Oproti svému předchůdci však bude Deadly Dozen: Pacific Thetre obsahovat také multiplayer s deathmatchovými a kooperativními módy. Jako bonus zde bude možnost importu map z původního Deadly Dozen. Pro lepší vybavení prvního dílu Deadly Dozen můžete navštívit tehdejší obrazovou galerii nebo přečíst naší loňskou recenzi od Leona:

    Pokud jste tedy hráli Hidden & Dangerous, jistě si dokážete představit, o čem je Deadly Dozen. Během druhé světové války dostáváte k dispozici tým speciálně vycvičených vojáků, se kterými plníte různé speciální mise, většinou v týlu nepřítele. Na každou misi si můžete vybrat 4 z nich a vyzbrojit je podle svého mínění a podle toho, kolik unesou. Pokud v misi o některé vojáka přijdete, můžete ho v další nahradit jiným „záložním“... [více]
Vydání Deadly Dozen: Pacific Theatre plánují Infogrames ještě letos, žádné obrázky zatím nebyly vypuštěny.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.