zavřít

Oznámení datadisku Vietcong: Fist Alpha

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Prodejní úspěchy Vietcongu v Evropě nebo Austrálii předčily i ty nejvíce sebevědomá očekávání, a tak bylo oznámení datadisku nebo pokračování pouze otázkou času.

Za den D si Gathering (divize Take 2 Interactive) vybrali právě toto pondělí, tudíž se s vámi můžeme aktuálně podělit o první detaily vyplývající z oficiální tiskové zprávy (thx Vietcong-Game.net za tip). Přídavek pro taktickou first-person akci od Pterodonu a Illusion Softworks se bude jmenovat Vietcong: Fist Alpha a zavede váš tým amerických vojáků (US Special Forces) zpět do Vietnamu roku 1967 v celkem sedmi singleplayerových misích a osmi mapách pro multiplayer.

Dalším přínosem datadisku bude přidání šesti nových zbraní (včetně mačety nebo bajonetu) a ve hře se objeví i několik nových letadel (bombardér B52, F-105 Thunderchief a F4 Phantom). Vydání Vietcong: Fist Alpha je naplánováno už na září letošního roku a je navýsost pravděpodobné, že u nás bude možné pořídit opět českou verzi hry, i když zatím to nikdo nepotvrdil.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.