zavřít

Oznámení datadisku Singles: Threesome

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Studio Deep Silver, které má na svědomí kontroverzní titul s názvem Singles: Flirt Up Your Life (u nás získal v recenzi 77%), chystá pro jeho příznivce datadisk.

zdroj: Archiv

A to ne jen tak ledajaký. Addon se bude jmenovat Singles: Threesome a spolu s ním se dočkáte nejen většího počtu hrdinů, ale také různých vylepšení v oblasti grafiky, realističtějších pohybů postaviček, stovek nových objektů či oděvů. Ani to však není vše. Singles: Threesome má navíc přijít i s novým příběhem, v jehož rámci se se svými hrdiny dostanete i pryč z hnízdečka lásky a objevíte nové, neméně zajímavé lokace. Tvůrci ještě slibují navýšení sexappealu postaviček, a to prý až do té míry, že budou mnohem více sexy a koketnější než prsaté hostesky Playboy Mansion na letošní E3 po několika vodkách. Vydání tohoto titulu se ale jen tak nedočkáte. Naplánováno je totiž až na duben příštího roku.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.