Oznámení datadisku pro Battlefield 1942
zdroj: tisková zpráva

Oznámení datadisku pro Battlefield 1942

24. 8. 2002 1:13 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Aktualitami na téma multiplayerové akce Battlefield 1942 vás zásobujeme tento týden pravidelně a ani dnešek nebude výjimkou.

news zdroj: tisková zpráva Pro zástupce amerických médií byla totiž uspořádána stylová party na palubě vyřazené letadlové lodi USS Hornet v kanadské Alamedě, kde si novináři mohli zahrát plnou verzi a poklábosit s jejími tvůrci. Z toho samozřejmě vyplynuly nějaké nové skutečnosti, které shrnují anglicky psané reportáže na HomeLanu a Command Central včetně fotek. Za nejdůležitější se dá považovat informace, že se už nyní, aniž by se původní hra BF 1942 dostala na pulty obchodů, začal připravovat oficiální expansion pack. Ten je naplánovaný na začátek příštího roku a má obsahovat šest nových map, další vozidla nebo jiné vychytávky.

Mnoho hráčů multiplayerového dema si často stěžuje na údajně špatný síťový kód, který je prý příčinou příliš vysokých pingů, kvůli nimž si i lidé na rychlém připojení někdy nemohou kloudně zahrát. Na pravou míru vše uvádí na sajtě BF1942.com jeden zaměstnanec Digital Illusions, který svádí lagování dema na jednu závažnou chybu v serveru a také na to, že i po vstupu do hry se na pozadí stále refreshuje in-game vyhledávač serverů - stačí se prý ze hry vrátit do browseru přes ESC a přepnout do jiné položky menu.

Ve finální verzi Battlefield 1942 je už prý všechno v naprostém pořádku a to včetně jiného bugu, který znemožňuje spustit demo těm, kteří používají prográmky pro pevné nastavení refresh-rate obrazovky. Na CD má být také obsažen level editor, který ale bude zřejmě jen pro zkušené designéry levelů, neboť prý není moc user-friendly. Každopádně časem se mají na veřejnost dostat mnohem lepší nástroje pro tvorbu přídavných levelů včetně dokumentace, takže je velmi pravděpodobné, že vznikne třeba takový Pearl Harbor.

zdroj: HomeLan, Bf1942

jd

Nejnovější články