zavřít

Oznámení Dark Horizon

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Autoři sérií Hearts of Iron a Europa Universalis kutí něco jako Wing Commander.

Vývojáře z Paradox Interactive asi není třeba představovat, když se jejich nejrůznější značky jako Hearts of Iron nebo Europa Universalis těší mnohým pokračováním a celosvětovým úspěchům. Tím spíš potěší jejich dnešní oznámení vesmírného simulátoru Dark Horizon, který sami autoři přirovnávají k Wing Commanderu a Freelancerovi.

Na bližší detaily je zatím příliš brzy, ale tiskovka slibuje dvaadvacet misí, několik typů boje, vytváření vlastních zbraní i plné přizpůsobení vesmírného plavidla. Tomu, že spíš než arkádovou akcí bude hra opravdovým simulátorem, napovídá i plánovaná podpora joysticků.

Dark Horizon vyjde na podzim pro PC.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.