Oznámení CSI: Deadly Intent
zdroj: tisková zpráva

Oznámení CSI: Deadly Intent

28. 7. 2009 12:12 | Preview | autor: Redakce Games.cz |

Scénář od tvůrců televizního seriálu, vylepšený engine a model vyslýchání svědků a podezřelých.

Zvětšit zdroj: tisková zpráva Adventurně detektivní herní série na motivy televizního seriálu se v dohledné době rozroste o další herní přírůstek, který ponese podtitul Deadly Intent. V tomto případě půjde o zcela nový projekt, pod kterým budou jako scénáristé podepsaní tvůrci výše zmiňovaného seriálu. Projekt postavený na novém enginu, umožňujícím údajně realističtější grafické zpracování, mj. s lepší synchronizací pohybu rtů a mluvy.

Mezi novými tvářemi týmu, k němuž se tady připojíte, najdete postavy jako je Ray Langston (Laurence Fishburne), či Riley Adams (Lauren Lee Smith). Tito vyšetřovatelů se přitom vůbec poprvé objevili na obrazovce v rámci deváté řady tolik oblíbeného TV seriálu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Ve hře vás čeká klasické shromažďování důkazů jako je hledání otisků prstů a různých předmětů, majících s případem co do činění nebo nějakou důležitost. Nebo zkoumání materiálů pomocí pokročilých technologií, počítaje v to analýzu DNA či využití mikroskopu.

Stranou pozornosti nezůstane ani výrazně vylepšený model vyslýchání svědků skrze pokládání vybraných otázek a konfrontace s důkazními materiály. Respekt mezi kolegy si přitom získáváte případným úspěchem ve vyšetřování a příkladnou týmovou prací, kterou si budete moci vyzkoušet na PC a konzolích Wii a DS.

Adventurní hra CSI: Deadly Intent zamíří na trh 20. října a to ve verzích pro PC a konzole Wii a DS. Více o téhle herní sérii najdete v našem dřívějším zpravodajství.
zdroj: WP

mart

Nejnovější články