zavřít

Oznámení Creature Conflict: The Clan Wars

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cenega Publishing dnes oznámila podepsání exkluzivní smlouvy s maďarskou společností Mithis Interactive o vydání a distribuci nové PC hry s názvem Animal Planets: The Clan Wars.

Ta by se mohla líbit zejména hráčům s vyvinutějším... smyslem pro humor ;) Jak ukazuje zatím tedy pouze jediný obrázek z této hry, tvůrci vsadili na styl tzv. "cartoonovek". Hra jako taková bude kombinací více žánrů - tahové taktizování, real-time arkádová akce. Animal Planets: The Clan Wars bude provedena ve 3D. Destrukce-chtivé typy hráčů jistě potěší, že bude zdejší prostředí značně zničitelné. Titul by vám měl kromě single-playeru umožnit i online vyžití s přáteli. Více o hře zatím nevíme. Ale do doby, než vyjde - oznámeno bylo poslední čtvrtletí příštího roku, se jistě objeví ještě spousta informací.

zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.