zavřít

Oznámení Cossacks II: Battle for Europe

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Německá společnost CDV Software dnes ohlásila přípravu Cossacks II: Battle for Europe, samostatně spustitelného pokračování letošní real-time 3D strategie Cossacks II: Napoleonic Wars (78%).

Hra bude opět zasazena do období napolenských válek začátkem 19. století, kdy se zhostíte tří nových, zatím nespecifikovaných národů snažících se ovládnout Evropu. Prožijete přesně ztvárněné známé bitvy u Waterloo a Borodino i válečné konflikty jen částečně inspirované historií. V nich samozřejmě využijete nějaké nové jednotky, které do hry přibudou spolu s dalšími budovami.

Celkový počet misí zatím nebyl odhalen, ale s jistotou můžete počítat s tím, že jich bude více než minule, stejně jako s více mapami pro multiplayerový skirmish i rozšířením tahového Battle for Europe módu o další regiony na 2D mapě starého kontinentu. Nástupce Cossacks II je naplánován na 3.čtvrletí roku 2006. O oficiální lokalizaci do češtiny Cenega Czech momentálně jedná a pravděpodobně se jí dočkáme.

zdroj: PR

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.