zavřít

Oznámení čínské RTS Dragon Throne

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Příznivci real-time strategií jistě přivítají oznámení nového přírůstku do rodiny takto orientovaných her.

Společnost Strategy First se dnes totiž nechala slyšet, že spolu s Object Software pracují na svém novém titulu pro PC, který nazvali Dragon Throne: Battle of Red Cliffs. Jedná se vlastně o pokračování nepříliš povedeného RTS Three Kingdoms: Fate of the Dragon (recenze) z loňského roku, které vzniklo ještě když se tvůrci jmenovali Overmax Studios.

Dragon Throne: Battle of Red Cliffs prý své hráče potěší nejen pořádnou dávkou zábavy, ale díky jejímu bohatému příběhu se také dozvíme mnohé z čínské historie, do níž je děj této strategie stejně jako v případě Fate of the Dragon zasazen. Spuštěním této hry se tedy přenesete o řadu let zpět, do doby, kdy se Čínská říše díky válkám a dalším nepříjemnostem rozpadla na tři království ovládána třemi významnými vojevůdci. Podstatou hry bude vybrat si jednoho z oněch vojevůdců a vybudovat režimem a rozvojem technologií co nejsilnější království. Velmi důležitá bude samozřejmě také armáda, která bude muset být dostatečně silná na to, aby Vaše území ubránila a bez významu nebude ani uzavírání strategických spojenectví.


další nové obrázky

S tímto oznámením pro Vás máme také sadu obrázků, které Vám Dragon Throne: Battle of Red Cliffs představí poněkud názorněji. Přesné datum vydání zatím nebylo ohlášeno, avšak podle Strategy First by hra mohla být vypuštěna ještě letos.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.