zavřít

Oznámení Chaos Legion pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Japonská společnost Capcom Co., Ltd dnes oznámila, že chystá PC verzi svého PS2 titulu Chaos Legion, který už hráči v Japonsku dobře znají.

Ostatní svět by se měl obou verzí dočkat současně někdy na podzim tohoto roku.

Chaos Legion vám prý bude moci nabídnout napínavý příběh o dobrodružstvích dvou mocných šermířů - Siega Wahrheita a jeho staršího přítele Victora Delacroixe. Jistá událost uvrhne Delacroixe do temnoty a je tedy na Siegovi, aby se za svým druhem vydal ještě než svět podlehne chaosu. Hra kombinuje prvky akční adventury a RPG. Hráč navíc bude mít možnost v případě potřeby vyvolat sedm různých pomocníků vybavených rozličnými zbraněmi (luky, meče, aj.), kteří mu budou po boku, pokud se setká s obzvlášť neoblomnými nepřáteli.

zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.