zavřít

Oznámení bojovky Mortal Online

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy onlinovka jako by z oka vypadla Pánu Prstenů. Co všechno slibují autoři? + TRAILER

MMORPG jsou hudbou budoucnosti a v davu onlinovek se tlačí i čerstvě představené fantasy Mortal Online, o němž si dnes můžete udělat obrázek z prvního videa. Po hrdinově výjezdu na pomalém, čtyřnohém zvířeti (zřejmě předchůdci nosorožce) si při panoramatickém záběru s bouří jistě vzpomenete na výtvarný styl Návratu krále, jemuž jako by hra chvílemi vypadla z oka. Že je tu použitý Unreal Engine 3 asi každého hned nenapadne, tím spíš ne jinak poměrně luxusní technologie Speedtree a Grome.


Mortal Online teaser trailer

Protože jde veskrze o slibnou ukázku, podívejme se, na co nás lákají autoři:
  • Zcela otevřený svět bez vymezených PvP zón, tzn. bojovat budete tam, kde protivníka potkáte.
  • Stavba vlastního domu i chýše pro cech, který se pod dobrým vedením rozroste do nevídaných počtů.
  • Naprostá volnost v míře zápasení (s možností omezit se jen na PvE) i volbě povolání, kdy se budete moci stát řemeslníkem, válečníkem, kouzelníkem, obchodníkem, průzkumníkem atd.
  • Souboje z pohledu vlastních očí, kdy budete muset ručně cílit rány, uhýbat apod (nic nebude postava dělat automaticky).
  • Vedle použitého Unreal Engine 3 doplňující technologie Speedtree a Grome.
Mortal Online pro PC vyjde v létě příštího roku - více se dozvíte na homepage.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.