zavřít

Oznámení Bio-Strike

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Mnoho lidí po celém světě bylo šokováno, když se v Japonsku, při teroristickém útoku nervovým plynem, přiotrávili tisíce obyčejných, nevinných obyvatel.

Dokážete si představit, co by se stalo, kdyby někdo něco podobného udělal ve větším, světovém měřítku? Tu samou otázku si pokládají i vývojáři v Holistic Design, Inc a proto pracují na vývoji real-time strategie Bio-Strike, která by to všechno měla věrně simulovat. Jako člen vedení genetické laboratoře budete muset najít a zničit původce nového, doposud neznámého smrtícího viru. Jelikož příběh hry vzniká za přispění spisovatele Toma Clancyho (mimo jiné se podílel i na Rainbow Six), můžete očekávat opravdu zajímavé dějové události. Bio-Strike by měl být vydán během prvního čtvrtletí 2001 pod hlavičkou Red Storm Entertainment.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.