zavřít

Oznámení ANNO 1404

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Při budování starodávné metropole musíte proniknout do tajů orientálního obchodu. + TRAILER

UbiSoft dnes ohlásil pokračovatele budovatelské strategie ANNO, na níž vloni získal práva po odkoupení společnosti Sunflowers. Po ANNO 1701 či ANNO 1503, které přispěly k pětimilionovému odbytu celé série (svého času vydávané pod EA), se nová hra ponoří ještě hlouběji do minulosti a vezme vás do prostředí Orientu. Při objevování fascinujícího Východu poznáte kulturu a technologie, což bude stejně jako proniknutí do tajů místního obchodu, diplomacie a ekonomie nezbytné pro postavení vlastní metropole.


Nové přizpůsobitelné elementy, kvanta zkrášlujících objektů a větší ostrovy prý slibují nekonečně možností pro vyjádření hráčovy kreativity, což zařídí, že každé město bude vyhlížet unikátně. Dále se máme těšit na nové intuitivní uživatelské rozhraní a na plně upravitelný sandbox mód přístupný širokému spektru hráčů. Více než tiskovka toho vypovídá pěkný trailer:


Anno 1404 GC trailer - stažitelná verze (143 MB, HD)

ANNO 1404 vyjde v březnu 2009 pouze pro PC a vyvíjí ho opět studio Related Designs.
zdroj: PR

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.