zavřít

Oznámení akce Bulletproof Monk

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Empire Interactive včera oznámili získání herních práv k chystanému hollywoodskému filmu Bulletproof Monk, který u nás pod názvem Neprůstřelný mnich uvede Bontonfilm počátkem září.

Samotný snímek je založen na komiksové knížce z roku 1999 a jak asi poznáte podle nadsazeného jména, půjde především o akční podívanou. Ve stylu akční adventury se ponese i stejnojmenná hra, jejíž příběh bude v podstatě stejný jako u zmiňovaného filmu.

Hlavní rekvizitou se stane jistý svitek, jež v sobě ukrývá klíč k neomezené síle. Tuto listinu po celé věky chrání tajemný mnich, ale i ten si jednoho dne bude muset zvolit svého nástupce, který po něm tuto nezáviděníhodnou rutinu převezme. Zvláštní shodou okolností se jím stane Kar, který si s mistrem sice nepadne příliš do oka, ale poté, co mnicha vysvobodí ze zajetí, se z nich stanou parťáci a přátelé na život a na smrt. Do party se časem přidá též mladá a sexy dívka, o jejíž sklonech nejlépe vypovídá přezdívka Bad Girl. Tato trojka se bude muset v řadě misí postavit mocichtivým nepřátelům a uchránit tak posvátný svitek před nepravýma rukama.

Za filmem Bulletproof Monk stojí producent John Woo, režie se ujal debutový Paul Hunter a jednu ze záporňáckých rolí si střihne český herec Karel Roden. Na hře určené pro PC i konzole PS2, GC a Xbox pracuje britské studio Mucky Foot Productions a hotova by měla být někdy ke konci letošního roku.

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.