zavřít

Oznámení adventury Ceville

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Bývalý tyran se vrací do pohádkové země, snad aby napravil chyby svého prvního vládnutí.

Na vlně zvýšeného zájmu médií během UbiDays se vždy nakonec svezou i některé méně známé značky, jenž si tímto zaslouží jindy třeba i opominutelnou pozornost. Přesně to je případ čerstvě oznámené adventury Ceville, která vzniká v mnichovských studiích nováčků z Boxed Dream. Pokud se titul v něčem bude lišit od zaběhnutého trendu, pak nejspíš svým netradičním hrdinou Cevillem, protože ten alespoň zpočátku nebude vůbec bojovat za záchranu spravedlivých ani spásu světa.


Ceville sám totiž bude tyranem, a to dokonce tak krutým, že utlačovaní poddaní v jeho pohádkovém světě Faeryanis se jednou vzbouří a svého vládce vyženou. Jeho místo připadne hodné a rozvážné královně Gwendolyn, ve světě nastane pořádek a klid, ale za čas královnin poradce (a bývalý poradce Cevillův) Basilius začne spřádat plány, jak získat trůn pro sebe za pomoci krvelačných bestií. Ptáte se, kdo přijde vysvobodit milovanou zem a snad konečně napravit všechny chyby své první vlády? No přece Ceville..


Ceville teaser trailer

Bližší informace o samotné hře zatím autoři nevypustili, nicméně ví se, že vedle bývalého tyrana budete moci hrát i za nafoukaného rytíře Ambrosia nebo děvčátko Lilly. Možná je to troufalé přirovnání, ale tyran mi něčím neodmyslitelně připomíná legendárního Malcolma ze stařičké Kyrandie..

Ceville vyjde pro PC koncem letošního roku.
zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.