zavřít

Outlaw Golf vyjde i pro PC

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po loňském úspěchu golfového simulátoru Outlaw Golf, který vyšel pro konzole Xbox a GameCube, se společnost Simon & Schuster rozhodla zapracovat i na jeho verzi pro osobní počítače.

Vývoje hry se ujalo studio Hypnotix z New Jersey, které by mělo pokračovat v započaté linii zábavného a trochu volnějšího pojetí počítačového golfu. Oproti konzolové jedničce máme očekávat nová prostředí, postavy i možnosti hry, vylepšenou AI a také šílené závody v typických golfových vozítkách. Outlaw Golf pro PC má obsahovat multiplayer, hra on-line bude u Xboxu možná až v Outlaw Golf 2. Více detailů hodlají Simon & Schuster oznámit na letošní E3, vydání hry je naplánováno na letošní podzim.

zdroj: Gamespot, TTG

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.