zavřít

Onlinovka Starshift: The Zaran Legacy

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Před pár dny se společnost Codeco vytasila s oznámením, že pracuje na novém strategickém projektu, který nazvala StarShift: The Zaran Legacy.

Spolu s tímto oznámením byly navíc spuštěny oficiální stránky hry a v naší galerii se nyní můžete podívat na několik nových obrázků.


nové obrázkykompletní galerie

Až bude StarShift: The Zaran Legacy jednou vypuštěna, zažehne se nová hvězda na nebi vesmírných strategických onlinovek. Jako ostatně ve velké většině podobných her, i zde se bude odehrávat mezigalaktická válka. Hráč se stane vůdcem jedné rasy, která se ocitne přímo v srdci konfliktu. Válka se týká devíti různých ras, jež byly spojeny Zaranem, v době jeho vlády. Ten se však nyní za každou cenu snaží ovládnou největší část galaxie a používá k tomu vše, co ho zrovna napadne - přímý útok, špionáž, sabotáže, ad. K tomu, aby hráč dosáhl svých cílů, bude potřebovat 30 různých technologií, 20 speciálních operativních jednotek, 5 diplomatických paktů, mnoho druhů jednotek, budov a sektorů. Budete moci rovněž obchodovat s ostatními hráči, a to jak s penězi, tak s vojenskými jednotkami, sektory i tajnými informacemi.

Hra je naplánována na začátek roku 2003. Objevit by se měly dvě jazykové mutace - anglická a francouzská. Hudbu ke hře složil PHEEK, vycházející hvězda na hudební scéně Techna.
zdroj: bluesnews

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.