zavřít

Onlinovka Forged by Chaos na CryENGINE 2

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Fantasy MMORPG sice nedostatek rozhodně není, ale jen málokterá se bude moci pochlubit enginem Crysis.

Oznámení nové fantasy onlinovky, navíc od neznámého studia, asi v uspěchané době příprav před E3 a milionu updatů snad ke všem k áčkovým titulům nikoho ze židle nezvedne, v případě Forged By Chaos od autorů z Panzar je třeba udělat výjimku proto, že si pro své dílko vybrali nadupaný CryEngine 2.

Půjde samozřejmě o čistě PCčkovou záležitost s chaosem coby hlavním motivem a hybatelem světa plného oceli a bojových kouzel. Střádáním zkušeností si vašeho avatara vypracujete z nováčka až na vojevůdce, opatříte mu nutné brnění i zbraně a časem ovládnete i samotnou magii chaosu. Chybět nebude nic, co by člověk dnes od onlinovky čekal: přizpůsobení postavy, interaktivní prostředí, velké počty hráčů apod.

Forged By Chaos pro PC zatím nemá stanovené datum, zájemci o další info ať určitě navštíví homepage pro několik HD renderů nebo historii herního světa.

zdroj: PR

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.